STEICO SANAČNÍ ŘEŠENÍ

Staré domy, nová izolace – tým snů pro peněženku a životní prostředí

Mezitím jsou již domy z 80. let považovány za staré stavby. Zcela právem, protože energeticky již dlouho neodpovídají poslednímu stavu techniky. Přitom lze již jednoduchými opatřeními ušetřit hodně peněz i energie.

Olejem, plynem nebo peletami – nebo čím ještě se vytápí, náklady na příjemně teplé prostory stále stoupají. A příští zima určitě přijde. A určitě je třeba počítat s 3 700 litry topného oleje na topnou sezónu pro 100 m2 plochy staré zástavby z 60. let.

Není důvod tento stav akceptovat. Cílenými sanačními opatřeními je možno u většiny starých staveb dosáhnout takové energetické úrovně, která odpovídá novostavbám, nebo je dokonce ještě předčí. Obzvláště důležitá je přitom správná izolace – a se STEICO zejména ekologická.

Sanace – investice, která se vyplatí

Se systémovým řešením STEICO si přivedete do domu příjemný pocit pohody bydlení. V zimě Vám STEICO izolační materiály v domě udržují teplo, v létě zůstává horko venku – díky mimořádným výhodám používaných přírodních vláken. Také výrazná protihluková ochrana je pro Vás výhodou. Dobrá izolace však především chrání Vaši peněženku.

Investiční náklady se většinou amortizují po několika letech. Ne nadarmo, je tak u novostaveb, vysoký trend k nízkoenergetickému nebo pasivnímu standardu.

K tomu ještě sanace prodlouží životnost Vaší nemovitosti, její prodejní hodnota dlouhodobě stoupá a trvale klesají její náklady na údržbu.

© 2019 STEICO SE