Kontakt

Chętnie służymy Państwu pomocą


Nasi pracownicy są zawsze do Państwa dyspozycji. Poniżej znajdą Państwo nasze dane kontaktowe:

Spółka handlowa
STEICO CEE Sp. z o.o.

Menedżer ds. klientów strategicznych
(fabryki domów, dystrybucja)
Michał Komorowski

Tel. kom. + 48 668 128 392
E-mail: mkomorowski@steico.pl

Menedżer ds. produktów budowlanych
(klienci indywidualni, systemy dachowe)
Marek Samarzewski

Tel. kom. +48 606 740 611
E-mail: msamarzewski@steico.pl

Menedżer ds. produktów przemysłowych
(płyty podłogowe, płyty drzwiowe)
Filip Urbaniak

Tel. kom. +48 726 726 446  
E-mail: furbaniak@steico.pl

Menedżer ds. eksportu
Natalia Kin

Tel. +48 602 607 217
E-mail: nkin@steico.pl

Dział Sprzedaży Krajowej

Tel. +48 67 35 66 361
Dział Sprzedaży Eksportowej       Tel.+48 67 35 66 293

Manager ds. szkoleń i doradztwa technicznego
Marcin Paczyński

Tel. +48 600 200 345
E-mail : mpaczynski@steico.pl

 

Menedżer ds. projektów i doradztwa technicznego
Eliza Kostrzewa
Tel. kom. +48 726 726 440
E-mail: ekostrzewa@steico.pl
Spółka produkcyjna
STEICO Sp. z o.o.
Sekretariat
STEICO Sp. z o.o.
Tel. +48 67 35 66 204
E-mail: sekretariat@steico.pl

Dyrektor ds. Rozwoju i Wsparcia Biznesu
Marcin Zboroń

Tel. kom. +48 668 174 542
E-mail: mzboron@steico.pl

Doradca Techniczny
Kasper Binert

Logistyka i Spedycja
Zakład STEICO Sp. z o.o. w Czarnkowie

Tel. kom. +48 668 540 633
E-mail: kbinert@steico.pl

Tel. +48 67 35 66 355
Mobil +48 606 962 320
E-mail: bgraczyk@steico.pl

© 2019 STEICO SE