STEICO zostało Orłem Tygodnika „Wprost”

Z dumą i ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, iż firma STEICO została wyróżniona tytułem Orła Tygodnika „Wprost”. To nagroda przyznawana samorządom, wybitnym osobowościom regionu i liderom biznesu, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Są nią honorowane największe zyskowne przedsiębiorstwa oraz takie, które dynamicznie powiększają swoje zyski. Laureatami nagrody mogą zostać firmy, które osiągnęły najwyższy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat, a także największy średni procentowy wzrost zysku netto.

Orły Tygodnika „Wprost” są wręczane od 2016 r. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawują: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

Wręczenie nagród zwycięzcom z województwa wielkopolskiego odbyło się podczas uroczystej gali, która miała miejsce19 marca w hotelu Shertaton w Poznaniu. Wyróżnienie Orła Tygodnika „Wprost” odebrał Waldemar Motyka, wiceprezes zarządu STEICO CEE. W trakcie gali nie tylko uhonorowano wyróżnionych laureatów, ale odbyła się debata na temat „Uwarunkowań i czynników rozwoju gospodarczego w regionie”.  

To kolejne prestiżowe i satysfakcjonujące wyróżnienie dla firmy STEICO, które pokazuje nam, że rozwój naszych zakładów, kolejne inwestycje w nowe linie produkcyjne i zwiększanie wolumenu produkcji są zauważane i doceniane.

Przeszukaj nasze archiwum

© 2019 STEICO SE