Buduj z drewna z firmą STEICO

Technologia STEICO to odpowiedź na pytanie: „Z kim i jak budować z drewna”, której poszukiwali uczestnicy wiosennych Targów Budownictwa Drewnianego w Krakowie.

Podczas Targów Budownictwa Drewnianego „Buduj z drewna”, które odbyły się w ostatnim tygodniu kwietnia w Krakowie, nie tylko udało nam się zaaranżować jedno z największych stoisk - o powierzchni 50 m2 - ale również przekonać wielu indywidualnych inwestorów do budowy domu w energooszczędnej technologii STEICO.  Jej atuty, takie jak szybkość realizacji inwestycji, walory ekologiczne, najwyższy komfort mieszkalny i niskie koszty eksploatacji budynków przemawiają do przyszłych inwestorów, którzy są coraz bardziej świadomi zalet budownictwa drewnianego. Jeżeli nawet mieli oni jeszcze wątpliwości dotyczące trwałości czy bezpieczeństwa budynków wykonanych z drewna, na pewno rozwiali je eksperci firmy STEICO.  

Targi, zorganizowane po raz czwarty przez Stowarzyszenie Dom Drewniany w Centrum Targowym Chemobudowa, służą promocji rzetelnego budownictwa drewnianego. Ponieważ wśród zwiedzających dominują przede wszystkim prywatni inwestorzy poszukujący kompleksowej wiedzy na temat budownictwa drewnianego, zadaniem wystawców jest zapoznanie ich z dostępnymi materiałami i technologiami budowlanymi oraz rynkiem firm wykonawczych. 

Firma STEICO uczestniczyła w krakowskiej imprezie wystawienniczej już po raz trzeci. Z optymizmem zauważamy, że targi z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Większa jest również świadomość potencjalnych inwestorów, spośród których 15 proc. deklaruje budowę domu z drewna i doskonale zna zalety technologii budowlanej STEICO.  

Oprócz części ekspozycyjnej, w ramach targów odbyło się seminarium, podczas którego eksperci odpowiadali na pytania, m.in. o izolacyjność cieplną domów z drewna, na co należy uważać przy zakupie drewna konstrukcyjnego czy też o sposoby zabezpieczania instalacji elektrycznych w domach drewnianych.

 

 

 

Przeszukaj nasze archiwum

© 2020 STEICO SE