Nowy projekt: „Akademia STEICO bliżej Ciebie”

Nie możesz przyjechać do Czarnkowa, aby wziąć udział w Akademii Steico? Teraz to już nie problem, ponieważ Akademia może przyjechać do Ciebie. Uruchamiamy nowy projekt „Akademia STEICO bliżej Ciebie”. To wygodny sposób poznania systemu budowlanego STEICO.

W ramach Akademii STEICO cyklicznie odbywają się seminaria, podczas których nasi eksperci nie tylko omawiają właściwości systemu budowlanego STEICO, ale przede wszystkim uczą jego praktycznego zastosowania. Uczestnicy szkoleń, które prowadzone są na terenie zakładu firmy Steico w Czarnkowie, mają okazję poznać zasady budownictwa otwartego dyfuzyjnie w oparciu o sprawdzone i cenione w całej Europie materiały konstrukcyjne oraz termoizola­cyjne z włókien drzewnych. Pod okiem fachowców samodzielnie od podstaw wykonują model konstrukcji budynku, przy okazji poznając niezbędne kwestie techniczne.

Zainteresowanie realizowanym już od kilku lat projektem edukacyjnym jest coraz większe a na możliwość uczestnictwa w seminariach trzeba czekać nawet kilka miesięcy. Intensywny rozwój nowoczesnego i energooszczędnego budownictwa drewnianego powoduje, że wiele firm wykonawczych musi się zmierzyć z technologią konstrukcji szkieletowych i staje przed koniecznością podniesienia kwalifikacji swojej kadry pracowniczej. Z myślą o takich firmach przygotowaliśmy projekt „Akademia STEICO bliżej Ciebie”. To nowa formuła seminariów, które będą się odbywały u klienta. Firmy zainteresowane przeprowadzeniem szkolenia dla większej grupy pracowników mogą teraz zaprosić specjalistów Steico do swojego zakładu. Podczas jednodniowego szkolenia pomogą oni wykonać modelową konstrukcję budynku, instruując jednocześnie o zasadach budowy konstrukcji czy zastosowania izolacji akustycznych i termicznych w budynku szkieletowym STEICO.  

Zakres tematyczny szkoleń: termoizolacja wdmuchiwana, termoizolacja ścienna, termoizolacja dachowa, system budowlany Steico, konstrukcja. Po ukończeniu szkolenia jego uczestnicy otrzymują imienny certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Wymagane warunki: powierzchnia o wymiarach 4,5  x 2,5 wysokość 2,5 metra (wymiary modelu), minimum 15 uczestników.

Kontakt: Monika Sroka: +48 67 35 66 215, msroka@steico.pl

 

 

Przeszukaj nasze archiwum

© 2020 STEICO SE