STEICOflex 036

Technický list stáhnout jako PDF

  • nejlepší tepelná vodivost u flexibilních dřevovláknitých rohoží
  • vylepšená struktura vláken, vyšší pevnost, nízká prašnost
  • vynikající upínací účinek, výborné přizpůsobení navazujícím stavebním částem 
  • snadné zpracování, obzvláště šetrná k pokožce
  • vynikající ochrana proti horku v létě
  • obzvláště difuzně otevřená pro vyšší ochranu konstrukce
  • přispívá k vynikajícímu stavebně biologickému vnitřnímu klimatu
  • ekologická, šetrná k životnímu prostředí a recyklovatelná

Oblasti použití
Flexibilní vnitřní izolace pro střešní, stěnové a stropní konstrukce. Izolace dutin v dělicích příčkách, předsazených stěnách a instalačních úrovních.

Nový rozměr izolace z dřevěných vláken.
Rohože STEICOflex 036 mají nejlepší tepelnou vodivost ze všech známých přírodních izolačních materiálů, a otevírají tak zcela nové možnosti pro izolaci obzvláště energeticky efektivních budov.

Samozřejmě lěpe izolovat
Izolační rohože STEICOflex 036 jsou vyrobeny z přírodního jehličnatého dřeva, a vykazují tak všechny výhody přírodního stavebního materiálu dřeva. Rohože STEICOflex 036 jsou tak ideální izolací pro všechny, kteří chtějí spojit špičkovou technologii se zdravým bydlením a ochranou klimatu. Dřevo pro izolační materiály STEICO samozřejmě pochází z odpovědně obhospodařovaných lesů, které jsou certifikované dle přísných směrnic FSC® (Forest Stewardship Council®) nebo PEFC.

Lepší ochrana před chladem v zimě
Nízká tepelná vodivost znamená vyšší účinnost izolace. S tepelnou vodivostí pouze λD 0,036 [W/(m*K)] vykazují rohože STEICOflex 036 nejnižší hodnotu ze všech známých přírodních izolačních materiálů. Lze tak realizovat obzvláště účinné izolace. S rohožemi STEICOflex 036 vytvoříte optimální ochranu před horkem v létě a příjemné teplo v zimě.

STEICOflex 036 Dach

Účinnější ochrana před horkem v létě
Rohože STEICOflex 036 nedisponují jen nízkou tepelnou vodivostí, ale díky měrné hmotnosti cca 60 kg/m³ i obzvláště vysokou schopností akumulovat teplo. Tato kombinace chrání Vaše místnosti před přehřátím v létě. Izolace STEICO tak i v těch nejparnějších dnech přispívá k zotavujícímu spánku v chladných místnostech.

Efektivnější sanace
Nízká tepelná vodivost je zárukou štíhlých střešních a stěnových konstrukcí. Při sanaci naopak nízká tepelná vodivost umožňuje využít stávající izolační možnosti ještě efektivněji.

STEICOflex Sanierung


Ekologická izolace, zdrawé bydlení
Rohože STEICOflex 036 se vyrábějí z čerstvého jehličnatého dřeva bez pochybných přísad. Schopnost dřevěných vláken regulovat vlhkost výrazně přispívá k vynikajícímu stavebně biologickému vnitřnímu klimatu. Rohože STEICOflex 036 jsou tak ideální pro citlivé osoby a alergiky. S přírodními izolačními materiály STEICO si můžete užívat příjemné teplo i v těch nejmrazivějších dnech.

Trvale bezpečné konstrukce
Stejně jako všechny izolační materiály STEICO jsou i rohože STEICOflex 036 obzvláště difuzně otevřené a zároveň mají schopnost pohlcovat vlhkost. Díky této inteligentní regulaci vlhkosti zabraňují dřevovláknité izolační materiály STEICO vzniku kritické vlhkosti. Konstrukce tak zůstane trvale suchá a chráněná.

Název výrobku

Oblast použití
Skupina výrobků
© 2020 STEICO SE