AKADEMIA STEICO - TAK BUDUJĄ NAJLEPSI

Zapraszamy do wzięcia udziału w profesjonalnych warsztatach teoretyczno-praktycznych w siedzibie STEICO w Czarnkowie!

System budowlany STEICO stanowi zbiór kompleksowych, starannie opracowanych rozwiązań dla nowoczesnego budownictwa energooszczędnego w oparciu o materiały budowlane na bazie drewna. Rozwiązania te obejmują liczne warianty sprawdzonych przegród ściennych, stropowych oraz dachowych, bazujących na konstrukcji z drewna wysokoprzetworzonego oraz na izolacji termiczno-akustycznej z naturalnych włókien drzewnych.

System budowlany STEICO to także solidne know-how traktujące o zasadach prawidłowego projektowania i wykonawstwa.

AKADEMIA STEICO to miejsce gdzie przekazujemy naszą filozofię na temat zdrowego i bezpiecznego budownictwa. Seminaria skierowane są przede wszystkim do firm wykonawczych i producentów domów, biur projektowych, firm handlowych ale także do osób prywatnych czy instytucji naukowych.

 

TEMATYKA SEMINARIUM:

  • podstawowe zasady fizyki budowli
  • zasada otwartości dyfuzyjnej przegród
  • szczelność powietrzna budynku
  • rozwiązania dla nowoczesnego budownictwa energooszczędnego oraz pasywnego
  • właściwości fizyczne i termoizolacyjne drewna oraz produktów drewnopochodnych
  • zasady funkcjonowania, projektowania i wykonawstwa systemów izolacji termiczno-akustycznej z włókien drzewnych
  • zasady prawidłowego projektowania i wykonawstawa systemów konstrukcyjnych na bazie belek dwuteowych oraz drewna klejonego warstwowo LVL

Seminaria odbywają się w Czarnkowie według poniższego harmonogramu:

Terminy akademii STEICO wrzesień-grudzień 2019:

05-06.09.2019   - SYSTEM BUDOWLANY STEICO (Podstawowe zasady budowy konstrukcji oraz zastosowanie izolacji akustycznych i termicznych w budynku szkieletowym STEICO)

10.09.2019         - WARSZTATY PROJEKTANTA

12.09.2019          -ŚCIANY ZEWNĘTRZNE o konstrukcji szkieletowej STEICO (Prawidłowy układ warstw w ścianie otwartej dyfuzyjnie oraz zasady wykonywania elewacji wentylowanych i tynkowanych w praktyce)

19-20.09.2019    -SYSTEM BUDOWLANY STEICO (Podstawowe zasady budowy konstrukcji oraz zastosowanie izolacji akustycznych i termicznych w budynku szkieletowym STEICO)

03-04.10.2019    -SYSTEM BUDOWLANY STEICO (Podstawowe zasady budowy konstrukcji oraz zastosowanie izolacji akustycznych i termicznych w budynku szkieletowym STEICO)

08.10.2019          -WARSZTATY PROJEKTANTA

10.10.2019          -ŚCIANY ZEWNĘTRZNE o konstrukcji szkieletowej STEICO (Prawidłowy układ warstw w ścianie otwartej dyfuzyjnie oraz zasady wykonywania elewacji wentylowanych i tynkowanych w praktyce)

07-08.11.2019    -SYSTEM BUDOWLANY STEICO (Podstawowe zasady budowy konstrukcji oraz zastosowanie izolacji akustycznych i termicznych w budynku szkieletowym STEICO)

19.11.2019          -WARSZTATY PROJEKTANTA

21.11.2019          -ŚCIANY ZEWNĘTRZNE o konstrukcji szkieletowej STEICO (Prawidłowy układ warstw w ścianie otwartej dyfuzyjnie oraz zasady wykonywania elewacji wentylowanych i tynkowanych w praktyce)

05-06.12.2019    -SYSTEM BUDOWLANY STEICO (Podstawowe zasady budowy konstrukcji oraz zastosowanie izolacji akustycznych i termicznych w budynku szkieletowym STEICO)

17.12.2019          -WARSZTATY PROJEKTANTA

19.12.2019          -ŚCIANY ZEWNĘTRZNE o konstrukcji szkieletowej STEICO (Prawidłowy układ warstw w ścianie otwartej dyfuzyjnie oraz zasady wykonywania elewacji wentylowanych i tynkowanych w praktyce)

Podczas szkolenia będą mieli Państwo także okazję zobaczyć jak wygląda produkcja ekologicznych materiałów termoizolacyjnych z włókien drzewnych oraz niezwykle lekkich i wytrzymałych belek dwuteowych.

Liczba miejsc w danym terminie ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!
__________________________________________________________________________

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie dotychczasowymi szkoleniami w cyklu dwudniowym pt. ”Ogólny system budowlany STEICO” postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i uruchomić dodatkową serię szkoleń jednodniowych pt. „ Akademia SMART- podstawy systemu budowlanego STEICO”.
Program szkolenia obejmujący zarówno teorię jak i praktykę stanowi skompensowaną wiedzę na temat budownictwa szkieletowego STEICO. Spotkanie w cyklu jednodniowym pozwoli w łatwy i szybki sposób zapoznać się z tajnikami systemu budowlanego STEICO!

__________________________________________________________________________

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy kierować do:

Monika Sroka
Tel: (+48) 67 35 66 215
E-mail: akademia@steico.pl

Akademia STEICO

Broszura AKADEMII do pobrania

Akademia STEICO

© 2019 STEICO SE