Kontakt & Serwis

Skontaktuj się z nami

Nasi Doradcy służą fachową pomocą w zakresie współpracy, zastosowania i montażu naszych produktów.

Przedstawiciele Handlowi Kraj:
Produkty Budowlane:

Mapa przedstawicieli handlowych STEICO Polska

Michał Daniel
Kierownik Sprzedaży Polska
Menadżer  Sprzedaży Polska Północna
Tel. kom. +48 726 726 890
mdaniel@steico.pl

Marek Samarzewski
Menadżer Sprzedaży Polska Zachodnio - Południowa
Tel. kom. +48 606 740 611
msamarzewski@steico.pl

Rafał Bedlechowicz
Menadżer Sprzedaży Polska Wschodnia
Tel. kom. +48 726 726 870
rbedlechowicz@steico.pl

Prefabrykacje:

Marek Follendorf
Inżynier Sprzedaży Konstrukcji Drewnianych
Tel. kom. +48 726 727 282
mfollendorf@steico.pl

Produkty Przemysłowe:

Filip Urbaniak
Key Account Manager
Tel. kom. +48 726 726 446
furbaniak@steico.pl

Dział Sprzedaży Eksportowej
Tel.+48 67 35 66 293

Mapa przedstawicieli handlowych STEICO Europa Wschodnia

Natalia Kin
Key Account Manager
Tel. +48 602 607 217
nkin@steico.pl

Zdenek Nestrojil
Menadżer Sprzedaży Europa Południowa (CZ,SK,HU):
Tel. +420 777 445 123
z.nestrojil@steico.com

Dział techniczny
Tel.+48 67 35 66 215
wsparcietechniczne@steico.pl

Doradca techniczny Ds. Izolacji Wdmuchiwanej:
Tomasz Popis
Tel. kom. +48 532 754 374
tpopis@steico.pl

 

 

  • Wiceprezes Zarządu
    Iwona Maćkowiak
    imackowiak@steico.pl

    Dział Sprzedaży Krajowej:
    Tel. +48 67 35 66 361
    Tel. +48 67 35 66 362
    Tel. +48 67 35 66 288

  • Centrala
    Tel. +48 67 35 60 999
    sekretariat@steico.pl

    Dyrektor ds. Rozwoju i Wsparcia Biznesu
    Marcin Zboroń
    +48 668 174 542
    mzboron@steico.pl

Zapytanie techniczne

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

WIĘCEJ

Zamów foldery i próbki

Zamów pakiet bezpłatnych próbek i folderów reklamowych

WIĘCEJ

Zapytanie handlowe

Array
Pan
Pani
* Pole wymagane